Elérhetőség

 

Név Beosztás Telefonszám

E-mail cím

Cseh Balázs múzeumpedagógus 87/412-246 cseh@vktapolca.hu
Dr. Décsey Sándor igazgató 87/412-328/14 mellék decsey@vktapolca.hu
Hangodi László főmuzeológus 87/412-246 rajzlacy@gmail.com
Kratafila Eszter könyvtáros 87/412-328/13 mellék kratafila@vktapolca.hu
Móricz Zoltánné könyvtáros asszisztens 87/412-328/16 mellék moriczne@vktapolca.hu
Mózes Magdolna könyvtáros 87/412-328/11 mellék mozes@vktapolca.hu
Nagy Anikó könyvtáros 87/412-328/12 mellék nagy@vktapolca.hu
Nemes Hajnalka könyvtári informatikus 87/412-328/15 mellék nemes@vktapolca.hu
Péringer Petra könyvtáros 87/412-328/11 mellék peringer@vktapolca.hu
Szalai Ildikó könyvtáros asszisztens 87/412-328/15 mellék szalai@vktapolca.hu
Szokoli Renáta könyvtáros asszisztens 87/412-328/13 mellék szokoli@vktapolca.hu
Vasáros Ferencné könyvtáros 87/412-328/12 mellék vasarosne@vktapolca.hu